Sonuçlar

youtube.png
azkrs1.png

Robofox

1

:

2

Atom

atom.png
youtube.png
azkrs1.png

GLC

2

:

0

AzkRS1

atom.png
youtube.png
azkrs1.png

WAROEL

1

:

2

Kimberline

atom.png
youtube.png
azkrs1.png

DoBot

2

:

0

Deporter

atom.png
youtube.png
azkrs1.png

Lambda

0

:

2

E.Honda

atom.png
youtube.png
azkrs1.png

RAMM

2

:

0

DZ Sumo

atom.png
youtube.png
azkrs1.png

Ejder Kanat

0

:

2

Robot Orbey

atom.png
youtube.png
azkrs1.png

Sumçet

0

:

2

X-Fear

atom.png
youtube.png
azkrs1.png

Atom

0

:

2

GLC

atom.png
youtube.png
azkrs1.png

Kimberline

0

:

2

DoBot

atom.png
youtube.png
azkrs1.png

E.Honda

2

:

1

RAMM

atom.png
youtube.png
azkrs1.png

Robot Orbey

1

:

2

X-Fear

atom.png

Çeyrek final

youtube.png
azkrs1.png

GLC

2

:

1

DoBot

atom.png

Çeyrek final

youtube.png
azkrs1.png

RAMM

2

:

1

X-Fear

atom.png

3.lük Karşılaşması

Çeyrek final

youtube.png
azkrs1.png

DoBot

2

:

0

X-Fear

atom.png

Final

Çeyrek final

youtube.png
azkrs1.png

GLC

2

:

1

RAMM

atom.png

Tüm Yayın

Karşılaşmalar

Finalist Robotlar

AzkRS1
AzkRS1

Takım Adı: TeknoAZK Devre Kartı: Arduino Mobil Uygulama: Android Ağırlık: 1 KG Şehir: İstanbul

press to zoom
Atom
Atom

Takım Adı: Hexagon Devre Kartı: Arduino Mobil Uygulama: Flutter Ağırlık: 0.8 KG Şehir: Eskişehir

press to zoom
Deporter
Deporter

Takım Adı: Lehm Devre Kartı: Arduino Mobil Uygulama: Android Ağırlık: 0.82 KG Şehir: -

press to zoom
DoBot
DoBot

Takım Adı: DobiTeam Devre Kartı: Raspberry Pi Mobil Uygulama: Flutter Ağırlık: 2.5 KG Şehir: Kocaeli

press to zoom
DZ Sumo
DZ Sumo

Takım Adı: Durmaz Tech Devre Kartı: ST/STM Arm Mobil Uygulama: Flutter Ağırlık: 2.3 KG Şehir: Sakarya

press to zoom
E. Honda
E. Honda

Takım Adı: Sumoners Devre Kartı: Raspberry Pi Mobil Uygulama: iOS Ağırlık: 2.5 KG Şehir: -

press to zoom
Ejder Kanat
Ejder Kanat

Takım Adı: Simyacı Devre Kartı: Arduino Mobil Uygulama: Flutter Ağırlık: 0.7 KG Şehir: Hatay

press to zoom
GLC
GLC

Takım Adı: GLC Team Devre Kartı: Arduino Mobil Uygulama: Android Ağırlık: 2.3 KG Şehir: İstanbul

press to zoom
Kimberlina
Kimberlina

Takım Adı: [Root]NoName Devre Kartı: Raspberry Pi Mobil Uygulama: Android Ağırlık: 2.2 KG Şehir: İstanbul

press to zoom
Lambda
Lambda

Takım Adı: Maxi Digital Devre Kartı: Esp Mobil Uygulama: iOS Ağırlık: 1.8 KG Şehir: Muğla

press to zoom
Robofox
Robofox

Takım Adı: RoboVan Devre Kartı: Esp Mobil Uygulama: Flutter Ağırlık: 2.5 KG Şehir: Van

press to zoom
Robot Orbey
Robot Orbey

Takım Adı: Salla Robotik Devre Kartı: Esp Mobil Uygulama: Flutter Ağırlık: 2.5 KG Şehir: İzmir/İstanbul

press to zoom
RAMM
RAMM

Takım Adı: Gren Project Devre Kartı: Arduino Mobil Uygulama: Android Ağırlık: 2.5 KG Şehir: İstanbul

press to zoom
Sumçet
Sumçet

Takım Adı: Çetrobotik Devre Kartı: Arduino Mobil Uygulama: Android Ağırlık: 0.65 KG Şehir: Kayseri

press to zoom
X-Fear
X-Fear

Takım Adı: X-Future Devre Kartı: Esp Mobil Uygulama: iOS Ağırlık: 2.4 KG Şehir: Gaziantep

press to zoom
WAROEL
WAROEL

Takım Adı: KizCode Devre Kartı: Arduino Mobil Uygulama: Android Ağırlık: 0.29 KG Şehir: Kocaeli

press to zoom

Final Programı - 18 Eylül

** Final programı müsabakaların süresine göre değişkenlik gösterebilir

Alana Giriş + Kahvaltı
8:30 - 9:00
Kayıt + Robot Kontrolü
9:00 - 10:00
Açılış Konuşması + Kura Çekimi
10:00 - 10:30
Eleme Turu (1.Bölüm) + Ara
10:30 - 12:00
Eleme Turu (2.Bölüm) + Ara
12:00 - 13:30
Çeyrek Final + Ara
13:30 - 15:00
Yarı Final + Ara
15:00 - 15:50
3.lük Maçı + Ara
15:50 - 16:20
Final
16:20 - 16:40
Kupa Töreni
16:40 - 17:00